Nejdůležitější je kvalitní základ

 

Motýl

Nejlepší na slaný popcorn. Díky jejímu tvaru příchuť nepropadává popcornem, ale drží na jeho povrchu.

 

Hříbek

Nejlepší na sladký popcorn. Díky jejímu kulatému tvaru se dobře obaluje příchutí.

 

Mais kukuřice se může pyšnit:

  • Tím, že je vypěstována udržitelným způsobem.
  • A tím, že je v plně kompostovatelných obalech.

 

klas předek
Červený klas na výrobu popcornu
139 Kč

Klas červené kukuřice na výrobu slaného popcornu v mikrovlnné troubě. Hotový popcorn je velmi jemný a křupavý. Červená kukuřice má po vypukání bílou barvu a menší motýlky oproti žluté kukuřici. Motýlí kukuřice díky svému tvaru dobře zachytává jemně namletá zrnka soli, bylinky nebo kvalitní koření, se kterými se otevírají nekonečné možnosti, jak si svou chvíli vychutnat naplno.

80
červená kukuřice předekk.229
Červená motýlí kukuřice na popcorn
95 Kč

Kvalitní kukuřice na výrobu slaného popcornu. Vyrobený popcorn je velmi jemný a křupavý. Červená kukuřice má po vypukání bílou barvu a menší motýlky oproti žluté kukuřici. Motýlí kukuřice díky svému tvaru dobře zachytává jemně namletá zrnka soli, bylinky nebo kvalitní koření, se kterými se otevírají nekonečné možnosti, jak si svou chvíli vychutnat naplno.

77
Kukuřice hříbek
Hříbková kukuřice na popcorn
59 Kč

Kvalitní kukuřice z udržitelného zemědělství na výrobu sladkého popcornu. Hotový popcorn má tvar hříbku. Hříbkový popcorn se díky svému kulatému tvaru dobře obaluje sladkými směsmi.

74
Kukuřice motýl
Motýlí kukuřice na popcorn
59 Kč

Kvalitní kukuřice z udržitelného zemědělství na výrobu slaného popcornu. Hotový popcorn je velmi jemný a křupavý. Motýlí kukuřice díky svému tvaru dobře zachytává jemně namletá zrnka soli, bylinky nebo kvalitní koření, se kterými se otevírají nekonečné možnosti, jak si svou chvíli vychutnat naplno.

65
4 položek celkem